لیوان

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش دادن همه 13 نتیجه

لیوان

لیوان، کاربردی ترین ظرف هر خانه

لیوان، ظرفیست بسیار کاربردی، عموما استوانه ای که برای حمل، سرو و نوشیدن انواع مایعات به کار می‌رود. این ظروف از متریال متنوعی ساخته می‌شوند. لیوان را می‌توانند از کاغذ، پلاستیک، آلومینیوم، چوب، استیل، سرامیک، چینی، بلور و … بسازند. اول صبح که بیدار می‌شوید، با لیوان، آب یا چای می‌نوشید، در محل کار با همکاران خود با انواع لیوان دسته دار و بدون دسته، چای یا قهوه می‌نوشید و یا سر میز نهار و شام هم انواع نوشیدنی ها را با لیوان سرو می‌کنید.

داشتن لیوان و ماگ شخصی یکی از رفتار هایی است که هر شخص نیاز است در زندگی پیش بگیرد. این روز ها کودکان هم از سن کم با داشتن لیوان شخصی، هم به تولید زباله های پلاستیکی و محیط زیست کمک می‌کنند و هم داشتن حریم شخصی را تمرین می‌کنند. داشتن لیوان ماگ شخصی هم در منزل و هم در محل کار از نظر رعایت بهداشت به شدت توصیه می‌شود.

انواع مختلف لیوان را بشناسیم

لیوان ها اشکال و گنجایش های متنوعی دارند. بیشتر لیوان ها به شکل استوانه ای هستند و در قالب «ست» یا «دست» فروخته می‌شوند. انواع مختلف لیوان شامل لیوان شربت خوری، لیوان چای خوری، لیوان قهوه، لیوان آب، لیوان بزرگ، لیوان ماگ، لیوان دسته دار، لیوان دخترانه، لیوان پسرانه، لیوان کودک، لیوان هدیه و… هستند.

تولیدکنندگان معتبر انواع ماگ و لیوان

برندهای معتبر و متنوعی در جهان انواع لیوان را تولید و به بازار عرضه می‌کنند. برند های معروف ایرانی شامل بلور کاوه، چینی منصور، چینی زرین، نوری تازه و… و برند های معروف خارجی شامل پاشاباغچه، استارباکس Starbucks، لومینارک، ایکیا، لاو و… می‌باشند.

خرید انواع لیوان ماگ با کیفیت و اورجینال با بهترین قیمت در ماگ دونی

شما در ماگ دونی می‌توانید انواع لیوان و ماگ سرامیکی، چینی، بلور و کریستالی اصل و اورجینال را با ارزانترین و بهترین قیمت خریداری کنید. در صورتی که برای خرید لیوان و ماگ سوالی دارید می‌توانید از طریق پشتیبانی آنلاین و تلفنی با پشتیبانی ماگ دونی در تماس باشید.